18 czerwiec 2019

Piknik „Żegnaj Szkoło na Wesoło”

fot. KMP w Łodzi
„Żegnaj Szkoło na Wesoło” pod takim hasłem w dniu 15 czerwca 2019 roku w ogrodzie Publicznego Żłobka nr 26 w Łodzi przy ulicy Sprinterów 11, funkcjonariusze Ogniwa ds.Nieletnich i Patologii Komisariatu III Policji KMP w Łodzi wspólnie z pracownikami I Wydziału Środowiskowego MOPS w Łodzi zorganizowali piknik edukacyjny dla najmłodszych mieszkańców osiedla Retkinia oraz ich opiekunów.
REKLAMA

Do udziału w przedsięwzięciu zaproszono również funkcjonariuszy z JRG nr 11 w Łodzi oraz przedstawiciela Wydziału Prewencji KMP w Łodzi st. asp. Adama Dembińskiego. W trakcie trwania pikniku na licznie przybyłe dzieci czekało moc atrakcji przygotowanych specjalnie na tą okazję. Obecni na miejscu funkcjonariusze Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej demonstrowali pojazdy służbowe oraz wykorzystywany w codziennej służbie sprzęt specjalistyczny.

W trakcie prowadzonych krótkich pogadanek oraz zabaw i konkursów z najmłodszymi uczestnikami pikniku oraz ich opiekunami poruszane były tematy dotyczące bezpiecznych form spędzania letniego wypoczynku oraz założeń konkursu pn. „Filmowy przeWODNIK”. Obecny na miejscu terenowy dzielnicowy sierż. szt. Jacek Stasiak przedstawił licznie zgromadzonej publiczności zasady działania KMZB oraz aplikacji mobilnej Moja Komenda. Ponadto obecni na pikniku Komendant III Komisariatu Policji KMP w Łodzi podinsp. Rafał Rękawiecki oraz towarzyszący mu asp.szt. Wiktor Zimnicki oraz sierż.szt. Karolina Słowińska zachęcali dorosłych uczestników pikniku do wstąpienia w szeregi Policji.

Na zakończenie imprezy rozgrzanym przez upał najmłodszym uczestnikom pikniku funkcjonariusze JRG nr 11 w Łodzi przygotowali niespodziankę w postaci możliwości skorzystania z uruchomionej kurtyny wodnej.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
25785
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-01-02 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-08 17:00
miejsce
Teatr ART.KOMBINAT w kompleksie...
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-08 19:30
miejsce
ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-01-09 18:00
miejsce
Teatr DOM, Łódź, ul. Piotrkowska 243
wstęp biletowany