20 listopad 2020

Eva Mendes zdradza tajemnicę swojej młodego wyglądu

fot/Nicolas Genin/CC BY-SA 2.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/
Eva Mendes, jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych aktorek na świcie, od lat zachwyca swoim wyglądem. Bez wątpienia w dużej mierze zawdzięcza go swoim kubańskim genom, jednakże nigdy nie ukrywała również, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, które bardzo pomagają jej utrzymać młody i świeży wygląd.
REKLAMA
Aktorka, pomimo 46 lat, wygląda znakomicie. Nigdy nie ukrywała jednak, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Zazwyczaj wybiera jednak te mało inwazyjne i bezpieczne. W ostatnich dniach na swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z jednego z nich. Mimo, iż wygląda straszliwe, jest w pełni bezpieczny i ostatnio bardzo popularny, również w Polsce.

Twarz w igłach – widok mrozi krew w żyłach

Miejsce, w którym można odpocząć, będąc torturowanym przez najlepszych z najlepszych. To jest moje szczęśliwe miejsce – napisała wyraźnie zadowolona Eva na Instagramie.


Zdjęcie, które zaprezentowała w mediach społecznościowych zostało zrobione w trakcie zabiegu liftingującego z użyciem nici. Stał się on bardzo popularny, gdyż implantacja nie wymaga nacięć. W skórze robione są małe ukłucia igłą. To właśnie tą czynność uchwyciła na zdjęciu aktorka. Mimo, iż nie wygląda zachęcająco, to jednak jest on zwykle bezbolesny, a jego efekt utrzymuje się około 2-3 lat. Jest to jeden z ulubionych zabiegów gwiazdy.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
59414
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-04-11 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-05-09 16:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-05-09 19:30
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-06-05 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany