Awaria gazociągu spowodowała zablokowanie dk91w Gomunicach

zdjęcie: Awaria gazociągu spowodowała zablokowanie dk91w Gomunicach / pixabay/281058
W Gomunicach między Radomskiem a Piotrkowem Trybunalskim trwa naprawa gazociągu. Zamknięto drogę krajową nr 91 i wyznaczono objazdy, bo awaria spowodowała wyciek gazu. Nie ma informacji o poszkodowanych - poinformowali w czwartek wieczorem drogowcy z GDDKiA.
REKLAMA

Poważne utrudnienia w ruchu na dk91 na południu woj. łódzkiego. "W Gomunicach, trasie Radomsko - Piotrków Trybunalski trwa naprawa uszkodzonego gazociągu" - przekazał Karol Barcicki z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. "Wykryto wyciek gazu" - dodał. Nie ma informacji o ofiarach i rannych.

"Zablokowano drogę krajową numer 91 w Gomunicach w pow. radomszczańskim, między Radomskiem a Piotrkowem Trybunalskim" - podkreślił Barcicki. "Wyznaczono objazdy drogami lokalnymi przez miejscowość Wojciechów" - zaznaczył.(PAP)

Autor: Hubert Bekrycht

hub/ jann/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Łódź
10.6°C
wschód słońca: 06:34
zachód słońca: 17:15
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2024-02-27 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-28 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-28 19:00
miejsce
Kręgielnia Król Kul, Łódź, Al....
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-29 19:00
miejsce
Magic Room, Łódź, Ul. Piotrkowska 29
wstęp biletowany