15 listopad 2020

IMGW ostrzegł przed gęstą mgłą w woj. pomorskim i na północy kujawsko-pomorskiego

fot. PAP
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzegł w nocy z soboty na niedzielę przed gęstą mgłą w województwie pomorskim i na północy woj. kujawsko-pomorskiego. Lokalnie występuje tam ograniczająca widzialność do 100 m mgła, która powinna rano zaniknąć.
REKLAMA

W woj. pomorskim gęsta mgła występuje w powiatach bytowskim, chojnickim, człuchowskim, gdańskim, kartuskim, kościerskim, kwidzyńskim, lęborskim, malborskim, nowodworskim, słupskim, starogardzkim, sztumskim, tczewskim i wejherowskim. Nie powinno jej być w Trójmieście i na Helu.

W woj. kujawsko-pomorskim to niesprzyjające, m.in. kierowaniu pojazdami zjawisko, występuje w miastach: Bydgoszczy, Grudziądzu i Toruniu oraz w powiatach brodnickim, bydgoskim, chełmińskim, golubsko-dobrzyńskim, grudziądzkim, nakielskim, sępoleńskim, świeckim, toruńskim, tucholskim i wąbrzeskim. (PAP)

autor: Aleksander Główczewski

ago/ jm/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-08-29 16:00
miejsce
Kościół polskokatolicki pw....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-04 20:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 16:30
miejsce
Kościół polskokatolicki pw....
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-14 19:00
miejsce
ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź,...
wstęp biletowany