28 październik 2019

Zdecyduj, kto zgarnie nagrody za Śmieciaka!

fot. nadesłane
W konkursie „Bądź EKO Łodzianinem” to internauci wytypują zwycięzców, oddając swoje głosy na Śmieciaki stworzone przez uczniów łódzkich szkół podstawowych. Głosować można codziennie aż do 13 listopada 2019 r. Konkurs, pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej, zachęca mieszkańców Łodzi do segregacji odpadów w gospodarstwach domowych.
REKLAMA
Ekologiczny konkurs „Bądź EKO Łodzianinem” został zorganizowany przez FBSerwis – firmę od lat obecną na łódzkim rynku odpadowym. Poprzez konkurs FBSerwis chce pokazać, że segregacja odpadów w domach to nic trudnego, a dzięki niej każdy z nas może mieć wpływ na ochronę środowiska naturalnego! W konkursie uczestniczą uczniowie szkół podstawowych w Łodzi, którzy na zajęciach szkolnych oraz w swoich domach stworzyli fikcyjne postaci Śmieciaków, wykorzystując do tego celu jedynie odpady,  uruchomiając swoją wyobraźnię i wykorzystując zdolności manualne, a także ucząc się zasad segregacji odpadów. Prace konkursowe były tworzone indywidualnie lub w zespołach składających się maksymalnie z 3 osób.

Od 28 października 2019 r. internauci mają okazję obejrzeć zgłoszone do konkursu prace i zdecydować, które z nich zwyciężą. Wystarczy wejść na stronę internetową www.fbserwiskonkurs.pl i oddać bezpłatnie swój głos na wybrane prace konkursowe. Głosować można do 13 listopada (godzina 12:00) w dwóch kategoriach wiekowych – na prace wykonane przez uczniów klas I-IV oraz na prace wykonane przez uczniów klas V-VIII. Z jednego konta użytkownika w ciągu doby można oddać 10 głosów.

W każdej z dwóch kategorii wiekowych internauci wytypują po 3 zwycięzców – autorów prac z największą liczbą głosów, którzy w zależności od zajętego miejsca otrzymają tablety, smartwatche lub plecaki. Ponadto, komisja konkursowa wyłoni 6 kolejnych zwycięskich prac, doceniając walory artystyczne Śmieciaków.

Wejdź na stronę www.fbserwiskonkurs.pl i przekonaj się, co może powstać z odpadów, które na co dzień wyrzucamy do pojemnika na papier, szkło, metale i tworzywa sztucznych. Zapraszamy do głosowania!


Zasady głosowania
  • Głosy na fotografie prac konkursowych można oddawać w terminie: od 28.10.2019 r. (od godziny 12:00) do 13.11.2019 r. (do godz. 12:00).
  • Głosowanie odbywa się na stronie www.fbserwiskonkurs.pl
  • Aby oddać głos użytkownik musi być zalogowany na zarejestrowanym wcześniej koncie użytkownika. Konto użytkownika można założyć na stronie fbserwiskonkurs.pl.
  • Głosy na prace można oddawać poprzez kliknięcia na przycisk „Głosuj” pod zdjęciem wybranej pracy.
  • Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 10 z jednego konta.
  • W głosowaniu zostanie wytypowanych 6 prac konkursowych, które otrzymają największą liczbę głosów (po 3 prace w każdej z dwóch kategorii wiekowych).

Nagrody

Na laureatów czekają wartościowe nagrody – tablety za I miejsce, smartwatche za II miejsce oraz plecaki za III miejsce. Nauczyciele, pod opieką których pracowali zwycięzcy, otrzymają kartę prezentową Empik o wartości 300 zł, a szkoły, do których uczęszczają autorzy nagrodzonych prac, otrzymają aparaty fotograficzne lub odtwarzacze DVD. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2020-01-18 19:00
miejsce
Pub Keja, Łódź, Kopernika 46
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-18 19:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-21 18:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-22 20:00
miejsce
KIJ, Łódź, ul. Jaracza 45
wstęp biletowany