7 wrzesień 2021

Zielona Łódź zaprasza

fot. nadesłane
Serdecznie zapraszamy na koncert do Parku Julianowskiego. Bałkańska muzyka zawładnie amifteatrem w niedzielę 12 września od godziny 16.00.
REKLAMA
BALKAN SPIRIT PROJEKT to dwóch Serbów, trójka Polaków i prawdziwa muzyczna bałkańska energia. Zespół założyli Darko Bugarić (wokal, gitara) i Dalibor Drčelić (wokal, gitara basowa) - przyjaciele od dzieciństwa, pochodzący z Kraljeva w centralnej Serbii, a dziś obaj mieszkający i żyjący w Polsce. Zauważyli oni, że muzyka i kultura Bałkanów od lat fascynują polską publiczność... Pokazują to entuzjastyczne reakcje publiczności na każdą melodię kojarzącą się z Bałkanami. Do Darko i Dalibora dołączyła wspaniała trójka polskich muzyków: prezentująca piękne głębokie brzmienie Julia Wiśniewska (skrzypce); najbardziej uśmiechnięty człowiek w zespole i wieloletni fan bałkańskich rytmów Michał Mroziński (akordeon) oraz najmłodszy, ale niezmiernie utalentowany Kacper Kuta (perkusja). Tradycyjne ludowe utwory bałkańskie Balkan Spirit Projekt wykonuje w ciekawych, autorskich aranżacjach, w klimacie folkowo-rockowym. Projekt przybliża najpiękniejsze folkowe i rockowe melodie, pochodzące z krajów Półwyspu Bałkańskiego. Wiele z tych melodii w polskiej wersji językowej zdobywa w Polsce szczyty popularności na listach przebojów.

Obok koncertów zespołu nie da się przejść obojętnie... a ich etuzjazm w połączeniu z bałkańskimi rytmami porywają emocje i porywają do tańca większość słuchaczy. Podczas koncertów sam zespół dobrze się bawi ? więc i publiczność bawi się wspaniale.

Pod tymi linkami można znaleźć utwory wykonywane przez zespół - studyjnie:
https://www.facebook.com/BalkanSpiritProjekt/videos/557789541347713/

Zapraszamy także na funpage zespołu na Facebooku: https://www.facebook.com/BalkanSpiritProjekt/

Koncert jest całkowicie bezpłatny, udział otwarty, zapraszamy! Wydarzenei na fb: https://www.facebook.com/events/383498579854455.
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-11-27 16:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 17:00
miejsce
Atlas Arena, Łódź, al. Bandurskiego 7
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 19:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany