15 październik 2021

III Bieg Charytatywny – edycja wirtualna

fot. KMP w Łodzi
Już po raz trzeci Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie organizuje Bieg Charytatywny w formie wirtualnej, który odbędzie się od 27 października do 7 listopada br. Uzyskane wpisowe z biegu zostaną przekazane Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą na stronie https://biegcharytatywny.wspol.edu.pl w terminie od 16 do 24 października 2021 roku. Również na tej stronie będzie można zapoznać się z regulaminem biegu. Zaproście również swoich znajomych, obserwujcie nas na profilach portali społecznościowym @wspolszczytno. Razem możemy więcej, przyłącz się do biegu. Link do strony: https://biegcharytatywny.wspol.edu.pl
REKLAMA

Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą na stronie https://biegcharytatywny.wspol.edu.pl w terminie od 16 do 24 października 2021 roku. Również na tej stronie będzie można zapoznać się z regulaminem biegu.

Zaproście również swoich znajomych, obserwujcie nas na profilach portali społecznościowym @wspolszczytno. Razem możemy więcej, przyłącz się do biegu.

Link do strony: https://biegcharytatywny.wspol.edu.pl

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2022-01-31 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-31 18:00
miejsce
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-31 20:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2022-01-31 20:30
miejsce
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź,...
wstęp biletowany