Łódzkie/ W jeziorze Bugaj utonął 46-latek
Z jeziora Bugaj na terenie Piotrkowa Trybunalskiego strażacy wyłowili w niedzielę ciało 46-letniego mężczyzny. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia obecnie piotrkowska prokuratura.
REKLAMA
"W niedzielę po godz. 20 do dyżurnego policji z piotrkowskiej komendy wpłynęła informacja o odnalezieniu zwłok 46-letniego mężczyzny w jeziorze Bugaj" - przekazała w poniedziałek asp. szt. Izabela Gajewska.
Osoba, która zauważyła dryfujące w jeziorze ciało, zaalarmowała służby. Strażacy we wskazanym przez nią miejscu weszli do wody i odnaleźli poszkodowanego. Ze względu na jego stan odstąpiono od resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Szczegóły tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.
Według Rządowego Centrum Bezpieczeństwa od 1 kwietnia Komenda Główna Policji odnotowała 95 zgonów w wyniku utonięcia.(PAP)
Autorka: Agnieszka Grzelak-Michałowska
agm/ mark/
PRZECZYTAJ JESZCZE
