Motocykliści jechali zdecydowanie za szybko

fot. KPP łódzkiego wschodniego
Koluszkowscy policjanci z drogówki patrolując DK12 zauważyli rozpędzone dwa motocykle, których kierujący za nic mieli ograniczenia prędkości. Mundurowi zmierzyli prędkość pojazdów. Wynik zdecydowanie przewyższał dozwoloną prędkość na danym odcinku starej jedynki.
REKLAMA

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego koluszkowskiej komendy w trakcie patrolu zauważyli rozpędzonych dwóch motocyklistów. Kierujący jednośladami jechali w kierunku Piotrkowa i nie zważając na obowiązujące ograniczenie prędkości do 70 km/h pędzili aż 194km/h nie zwracali nawet uwagi na przejścia dla pieszych. Szybka i zdecydowana reakcja doświadczonych funkcjonariuszy pozwoliła zatrzymać piratów drogowych. Okazało się, że jednośladami jechali dwaj mężczyźni w wieku 26 lat. Jeden z nich nie posiadał uprawnień do prowadzenia jednośladu. Nieodpowiedzialne zachowanie motocyklistów zakończyło się ukaraniem trzema mandatami karnymi i zakończeniem dalszej podróży dla jednego z nich.

Policjanci apelują do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zwalniali w miejscach, gdzie należy zachować szczególną ostrożność. Pamiętajmy, że wzmożona czujność najważniejsza jest w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów i skrzyżowań.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-11-27 16:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 17:00
miejsce
Atlas Arena, Łódź, al. Bandurskiego 7
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 19:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany