Podziękowania dla dzielnicowej z Bałut
Podziękowania dla bałuckiej dzielnicowej
Gen. insp. Marek Boroń, Komendant Główny Policji, otrzymał list z podziękowaniem dla mł. asp. Klaudii Bejm, dzielnicowej z V Komisariatu Policji w Łodzi. Autorka listu wyraziła wdzięczność za pomoc w rozwiązaniu problemów, z którymi spotykała się na przełomie ostatnich dwóch lat.
Słowa uznania podkreślają znaczenie codziennej pracy dzielnicowych, ich dostępność dla mieszkańców i umiejętność reagowania na różne zgłoszenia. Każde takie podziękowanie jest dla funkcjonariuszy dodatkową motywacją do jeszcze skuteczniejszego działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności.
Komenda przypomina, że współpraca mieszkańców z dzielnicowymi oraz przekazywanie informacji o lokalnych problemach pomaga w szybszym i skuteczniejszym rozwiązywaniu spraw.
źródło informacji: KMP w Łodzi / policja.pl









