Śmiertelny wypadek w Tuszynie

fot. KPP łódzkiego wschodniego
Policjanci z Tuszyna pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 27 października 2020 roku około godz. 19:30 na ul. Rzgowskiej w Tuszynie. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 41 letni pieszy. Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność.
REKLAMA

27 października 2020 roku około godz. 19:30 policjanci z Komisariatu Policji w Tuszynie zostali wezwani do zdarzenia drogowego w Tuszynie na ul. Rzgowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy znajdujący się na chodniku z nieustalonych na tę chwilę przyczyn wtargnął na jezdnię wprost pod jadącego seata, którym kierował 71 – letni mężczyzna. W wyniku odniesionych obrażeń 41 – letni pieszy zmarł. Okoliczności zdarzenia pod nadzorem piotrkowskiej prokuratury wyjaśniają tuszyńscy policjanci.

Policjanci apelują!

Będąc uczestnikiem ruchu drogowego, stosujmy zasadę ograniczonego zaufania i dokładnie obserwujmy co dzieje się na drodze.

 

Opis zdjęcia do komunikatu: Na środku jezdni stoi radiowóz policyjny oznakowany i nieoznakowany z włączoną sygnalizacją świetlną. Dwa radiowozy stoją przodem do miejsca wypadku drogowego. Po prawej stronie przy radiowozie nieoznakowanym stoi tyłem do jezdni umundurowany policjant, który ma na sobie żółtą kamizelkę odblaskową. Przed radiowozami stoi czerwony parawan odgradzający. W tle widać wóz strażacki. Po bokach jezdni są chodniki oraz ogrodzone zabudowania. Zapalone latarnie uliczne z uwagi na porę nocną.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
59414
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-01-28 20:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-06 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 20:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany