25 czerwiec 2020

VI Komisariat Policji KMP w Łodzi ponownie otwarty dla mieszkańców Łodzi

fot. KMP w Łodzi
25 czerwca 2020 roku VI Komisariat Policji KMP w Łodzi mieszczący się przy ulicy Wysokiej 45 został ponownie otwarty dla interesantów. Tym samym po niespełna dwóch tygodniach jednostka wraca do normalnego funkcjonowania. Wcześniejsza decyzja o czasowym zamknięciu budynku podyktowana została w trosce o zdrowie funkcjonariuszy, pracowników cywilnych i osób odwiedzających komisariat, w związku z wykryciem przypadków zakażeń koronawirusem wśród policjantów.
REKLAMA

16 czerwca 2020 roku zgodnie z poleceniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, VI Komisariat Policji KMP w Łodzi mieszczący się przy ul. Wysokiej 45 został zamknięty dla interesantów. Powodem czasowego zawieszenia pracy jednostki była rosnącą liczba zachorowań na Covid-19 wśród funkcjonariuszy pełniących w niej służbę. Po przeprowadzeniu dezynfekcji budynku, wykonaniu testów przesiewowych na obecność koronawirusa oraz odbyciu obowiązkowej kwarantanny przez pracowników jednostka wraca do funkcjonowania ograniczonym zakresie. Z tych względów zaleca się zredukowanie liczby bezpośrednich wizyt w komisariacie do spraw niezbędnych.

 

Policjanci przypominają:

W obecnej sytuacji zawiadomienie o przestępstwie można złożyć również w formie elektronicznej lub w drodze korespondencji pocztowej. Wszelkie niezbędne formularze znaleźć można w Internecie klikając w poniższy link:

 

http://lodzka.policja.gov.pl/ld/informacje/46448,Chcesz-zglosic-Policji-przestepstwo-lub-wykroczenie-Nie-musisz-przychodzic-do-ko.html

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
59414
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-01-28 20:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-06 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 20:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany