Wypadek motorowerzysty w Kruszowie

fot. KPP łódzkiego wschodniego
Tuszyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Kruszowie na drodze krajowej 91 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafił kierujący motorowerem. Został on przetransportowany śmigłowcem. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Pas w kierunku Katowic był całkowicie zablokowany.
REKLAMA

4 września 2019 roku około godziny 13:30 dyżurny koluszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kruszowie na drodze krajowej 91 w kierunku Piotrkowa Tryb. Na miejsce natychmiast zostały skierowane patrole policji. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 80 - letni kierowca motorowerem jechał w kierunku Piotrkowa Tryb. prawym pasem ruchu po czym z nieznanych przyczyn nagle zmienił pas ruchu na lewy i uderzył w tył naczepy ciężarówki, która jechała w tym samym kierunku. Kierujący skuterem przewrócił się i z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Łodzi. Kierowca tira nie odniósł obrażeń, był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin, pas w kierunku Piotrkowa Tryb. był całkowicie zablokowany. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza, policjanci ruchu drogowego i strażacy. Okoliczności wypadku wyjaśniają tuszyńscy policjanci.

 

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o szczególną ostrożność. Kierujących pojazdami prosimy o rozważną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych oraz o zachowanie zasady wzajemnego zaufania.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2020-01-29 19:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 18:00
miejsce
Żarty Żartami, Łódź, Wólczańska 40/42
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 19:00
miejsce
Pub Keja, Łódź, Kopernika 46
wstęp biletowany
kiedy
2020-01-30 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany