Zatrzymany sprawca kradzieży torebki

fot. KPP łódzkiego wschodniego
Kryminalni ze Rzgowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież torebki. Sprawca wykorzystał chwilę nieuwagi pokrzywdzonej i zabrał jej własność. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
REKLAMA

Policjanci ze Rzgowa kilka dni temu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Kurowice, sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę kobiety dokonał kradzieży torebki, w której znajdowały się pieniądze oraz dokumenty pokrzywdzonej. Po zgłoszeniu sprawą zajęli się kryminalni, którzy dzięki wnikliwej pracy operacyjnej, wytypowali sprawcę.

27 lipca 2021 roku policjanci zauważyli na odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Kurowice, a Andrespol pojazd marki Volkswagen Golf, którym miał jechać sprawca kradzieży. Funkcjonariusze niezwłocznie postanowili zatrzymać złodzieja, jednak gdy kierujący volkswagenem zorientował się, że jedzie za nim policja zaczął gwałtownie przyśpieszać. Zdecydowana rekcja policjantów pozwoliła na szybkie zatrzymanie 32-letniego mieszkańca Łodzi, który już wcześniej miał konflikty z prawem. Został doprowadzony do jednostki policji i postawiono mu zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolości.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-11-27 16:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-27 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 17:00
miejsce
Atlas Arena, Łódź, al. Bandurskiego 7
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-28 19:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany