,,Zimowe bezpieczeństwo” tematem przewodnim spotkań policjantów z młodzieżą

fot. KPP łódzkiego wschodniego
22 stycznia 2020 roku mundurowi z Posterunku Policji w Andrespolu w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2020” przeprowadzili spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniowej Górze z młodzieżą, która ma zorganizowany tam zimowy wypoczynek. Policjanci jak co roku podejmują działania zmierzające do zapewnienia najmłodszym bezpiecznego wypoczynku.
REKLAMA

Tematem przewodnim spotkania było: bezpieczeństwo podczas zabawy, prawidłowe zachowanie się na drodze oraz przy spotkaniu z bezpańskim psem, kontaktu z osobami obcymi. Stróże prawa zaprezentowali również młodzieży szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przy użyciu fantoma i defibrylatora szkoleniowego. Na koniec przedstawili podstawowe wyposażenie funkcjonariusza Policji oraz odpowiedzieli na pytania zadawane przez dzieci. Na koniec spotkania mundurowi rozdali pamiątkowe odblaski poprawiające widoczność po zmierzchu.

Pozostaje mieć nadzieję, że dzięki tego typu akcjom najmłodsi wesoło i co najważniejsze bezpiecznie, spędzą swój wolny czas i będą stosowali się do kilku poniżej opublikowanych zasad:

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2020-02-26 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 20:00
miejsce
KIJ, Łódź, ul. Jaracza 45
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 20:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 20:00
miejsce
Żarty Żartami, Łódź, Wólczańska 40/42
wstęp biletowany