Praca artykuł sponsorowany
19 maj 2022

Szansa na rozwój kariery zawodowej w oddziale Banku Pekao

zdjęcie: Szansa na rozwój kariery zawodowej w oddziale Banku Pekao / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Jesteś osobą ambitną, masz aspiracje i cele zawodowe? Praca w Banku Pekao pomoże Ci w zdobyciu kwalifikacji oraz zapewni przejrzystą ścieżkę kariery.

Bank Pekao - tradycja i nowoczesność

Pozycja Banku Pekao na rynku jest bardzo ugruntowana. To druga pod względem wielkości sieć bankowości detalicznej w kraju. Obok wieloletniej tradycji, Pekao stawia na nowoczesne technologie. Regularnie wdraża nowe rozwiązania oraz innowacyjne strategie. Klienci mogą np. w kilka chwil założyć online konto indywidualne „na selfie”. Bank Pekao jako jeden z pierwszych uruchomił też zdalne otwieranie konta firmowego. Klienci mają dostęp do wygodnej aplikacji PeoPay, która obok nowoczesnego desingu oferuje możliwość płatności za parkingi miejskie, autostrady, bilety komunikacji miejskiej itp.
Tym, co wyróżnia Bank Pekao na tle konkurencji, jest duży nacisk na bycie blisko klienta, nieustanne dążenie do realizowania jego potrzeb, a nawet wyprzedania ich. Pracownicy banku mają za zadanie budować relacje z klientem w taki sposób aby zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa oraz opiekę na każdym etapie współpracy.

Kariera w bankowości detalicznej

Bank Pekao przywiązuje także szczególną uwagę do warunków pracy zatrudnionych przez siebie osób. Zawsze mogą one liczyć na wsparcie i pomoc w realizacji założonych celów biznesowych. Liczne szkolenia zapewniają uaktualnianie wiedzy merytorycznej, a także podnoszenie kompetencji miękkich. Szerokie możliwości rozwoju pozwalają każdemu znaleźć swoją ścieżkę. Rozpoczynając pracę jako doradca klienta w oddziale, będziesz wiedzieć, jakie są kolejne szczeble kariery, prowadzące aż na stanowisko dyrektora oddziału, dyrektora regionalnego lub jeszcze wyżej.

Praca w Pekao to świetny pomysł nie tylko dla osób rozpoczynających drogę zawodową, lecz również dla jednostek doświadczonych obdarzonych dużymi ambicjami. Każdy pracownik od momentu przyjęcia zostaje stopniowo wdrażany nie tylko w swoje obowiązki, ale również w całokształt funkcjonowania firmy i poznaje jej strukturę. Praca z ludźmi i wykorzystywanie ich potencjału zgodnie z celami biznesowymi to mój cel zawodowy. Wierzę w ludzi i ich możliwości. Iwona Brodowska
Specjalista w Departamencie Strategii HR w Banku Pekao

Co ważne, oddziały Banku Pekao znajdują się nie tylko w dużych miastach, lecz także w mniejszych miejscowościach. Dzięki temu każdy ma szansę na rozwój, bez konieczności męczącego dojeżdżania do najbliższej metropolii. To także świetna perspektywa dla osób, które myślą o relokacji. Zmiana oddziału w obrębie firmy zapewnia szeroki wachlarz możliwości.
Praca w bankowości to nie tylko działania związane ze sprzedażą i obsługą klienta. Bank Pekao jest jednym z największych podmiotów finansowych w Polsce, dlatego poszukuje też specjalistów i młodych talentów do różnych jednostek w warszawskiej Centrali.

Praca w Banku Pekao - dlaczego warto?

Bank Pekao od 12 lat regularnie otrzymuje wyróżnienie w ramach TOP Employer 2022, jako pracodawca, który przykłada szczególną uwagę nie tylko do zadowolenia swoich pracowników z warunków, ale też do rozwijania ich predyspozycji. Organizuje szkolenia stacjonarne, webinary ogólnorozwojowe oraz programy międzynarodowe, szkolenia certyfikacyjne (w tym m.in. CFA i ICCA) i wsparcie w zakresie wyboru dalszej ścieżki kariery. Pracownicy mogą zdobywać wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii i wykorzystywać swoje umiejętności w poddawanych automatyzacji procesach.

Bank Pekao co roku oferuje liczne staże, które zapewniają dobry start absolwentom uczelni, bez względu na miejsce zamieszkania. Każdy ze stażystów może skupić się na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia, a także rozwinąć z nami skrzydła i kontynuować swój rozwój zawodowy w Banku Pekao. Małgorzata Jasińska
Specjalista w Zespole Rekrutacji i Pozyskiwania Talentów w Banku Pekao

"Bądźmy razem najlepsi" - to motto przyświecające firmie. Jej celem jest bowiem wdrożenie efektywnej cyfryzacji banku celem dostosowania się do potrzeb i oczekiwań klientów. Troska o umiejętności technologiczne pracowników jest ogromną szansą na rozwój banku, a zarazem na dostosowanie kompetencji zatrudnionych osób do zmieniającej się rzeczywistości.
Praca w bankowości detalicznej to coś więcej niż tylko doświadczenie w pracy z danymi oraz klientem. W Pekao to również niesamowita atmosfera, wspaniali ludzie oraz nieocenione wsparcie merytoryczne. To też rozwój pod skrzydłami znanej i cenionej marki o ugruntowanej na rynku pozycji.

Bank Pekao wspiera Ukrainę i jej obywateli

Pekao bardzo mocno włączyło się do ogólnopolskiej akcji pomocy uchodźcom. Odpowiedziom na falę imigrantów było dostosowanie do nich oferty produktowej. Obywatele Ukrainy mogą założyć bezpłatne konto, zamówić kartę i wypłacać środki bez prowizji ze wszystkich bankomatów na świecie. Przelewy do Ukrainy są darmowe, a aplikacja mobilna, bankowość elektroniczna oraz infolinia obsługiwane są również w języku ukraińskim.
Ponadto Bank Pekao czynnie bierze udział w zbiórkach darów rzeczowych i darowizn pieniężnych w ramach pomocy ofiarom wojny.

Kogo szuka Bank Pekao?

Najwięcej ofert ze strony Pekao dotyczy doradców bankowości detalicznej oraz inwestycyjnej. Nieco mniej wakatów znajdziesz w bankowości korporacyjnej i MSP. Wśród wymagań ze strony firmy należy wymienić odpowiedzialność, samodzielność i konsekwencję. Pracodawca ceni też łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania trwałych relacji. Empatia i zdolność wsłuchiwania się w potrzeby innych to bardzo pożądane cechy w kontaktach z klientem. Nie bez znaczenia są dla Pekao też otwartość na zmiany, zdolność przystosowywania się do dynamicznego środowiska pracy. Bank szuka osób chętnych do rozwoju i szybkiego przyswajania nowej wiedzy. Chętnie przyjmie osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub chęcią do zdobycia go, a także takie, które znają produkty bankowości detalicznej i rynku finansowego. Z pewnością przyda się umiejętność obsługi MS Office.

Co oferuje Bank Pekao?

Poza wspomnianym wsparciem, opieką mentorską, licznymi szkoleniami i świetną atmosferą, praca w Banku Pekao to również zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i premia adekwatna do zaangażowania oraz wyników. Osoby zatrudnione mogą skorzystać z prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny na preferencyjnych warunkach, Karty Multi Sport i Ubezpieczenia Grupowego, a także atrakcyjnego systemu szkoleń i programów rozwojowych.

Wszystkie obecnie trwające rekrutacje Banku Pekao można zobaczyć na stronie „Kariera na bank”.
Zapraszamy! 
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łódź
1.1°C
wschód słońca: 07:28
zachód słońca: 16:20
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2023-01-27 20:00
miejsce
Teatr Komedii Impro w Łodzi scena...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-27 20:00
miejsce
Pub Keja, Łódź, Kopernika 46
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-28 20:00
miejsce
Teatr Komedii Impro w Łodzi scena...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-29 16:00
miejsce
Teatr Komedii Impro w Łodzi scena...
wstęp biletowany