21 październik 2019

Znamy Laureatów ROMANCE TV AWARD 2019!

fot. nadesłane
Ostatni etap konkursu Romance TV Award na najromantyczniejszy hotel w Polsce właśnie dobiegł końca. Jury oraz widzowie stacji wybrali hotele, w których ich zdaniem każda para spędzi niezapomniane, romantyczne chwile. W piątek, 18 października poznaliśmy laureatów wszystkich pięciu kategorii. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w środę, 30 października w Restauracji Baczewskich w Warszawie.
REKLAMA
Celem organizowanego przez stację Romance TV konkursu jest wyróżnienie rodzimych hoteli, w których pary mogą spędzić wyjątkowe chwile. W tym roku do ostatniego etapu zakwalifikowało się 14 obiektów. To spośród nich Jury pod przewodnictwem ambasadora stacji Daniela QCZAJa wyłoniło zwycięzców w czterech kategoriach. W tym roku w kategorii Najbardziej romantyczna oferta dla par zwyciężył Hotel Sopot, najbardziej romantyczne eventy zorganizuje Green Mountain Hotel, najbardziej romantyczne hotelowe spa znajdziemy w Talaria Resort & Spa, a Restauracja Papieroovka zlokalizowana w Sadova Hotel to najbardziej romantyczna restauracja.

Widzowie Romance TV podczas głosowania internetowego, które trwało blisko miesiąc zadecydowali, który z hoteli zwycięży w piątej, ostatniej kategorii i otrzyma tytuł dla najpopularniejszego romantycznego hotelu w Polsce. Tu laureatem został hotel Mercure Kasprowy Zakopane.

Już po raz trzeci nagrodziliśmy najromantyczniejsze hotele dla par. Konkurs Romance TV Award to nie tylko arbitralna decyzja Jury, ale także, a może właśnie przede wszystkim, głos setek internautów, z których każdy mógł wskazać swoich faworytów w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce. Zaangażowanie widzów było duże i mamy nadzieję, że kolejne edycje tego plebiscytu będą się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem – mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor Romance TV Polska. - Zwycięskie hotele otrzymają miesięczną kampanię reklamową na antenie Romance TV – dodaje Mikulski.

Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas uroczystej gali, która odbędzie się w środę, 30 października, w Restauracji Baczewskich w Warszawie. Wydarzenie uświetni obecność gwiazd, a przedstawiciele świata mediów zadbają o to, by decyzje Jury i widzów dotarły do jak największej liczby osób. Relację z imprezy będzie można zobaczyć w programie Oliwiera Janiaka „Co za tydzień” w stacji TVN.
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
59414
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-02-06 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 20:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-11 19:00
miejsce
Klub Scenografia, Łódź, ul....
wstęp biletowany