26 styczeń 2024

Polski producent rowerów ROMET kontynuuje wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

zdjęcie: Polski producent rowerów ROMET kontynuuje wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Firma przekazała na lokalną licytację popularny rower górski z najnowszej kolekcji 2024.
REKLAMA
ROMET od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Udział w podobnych inicjatywach, dzięki którym można nieść pomoc osobom w potrzebie jest zapisany w DNA firmy. W tym roku ROMET przekazał na lokalną aukcję WOŚP cieszący się popularnością rower górski z serii Rambler. Licytując ten model można wesprzeć szczytny cel fundacji Jurka Owsiaka a jednocześnie zostać posiadaczem roweru górskiego z kolekcji 2024 oraz rozpocząć przygodę z kolarstwem górskim. ROMET przekazał również rower na ogólnopolską aukcję.ROMET to uznany producent wysokiej jakości rowerów o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalności. Firma chętnie wspiera lokalne inicjatywy i angażuje się w rozwój lokalnych społeczności nie ograniczając się tylko do zapewniania miejsc pracy. Dzięki takim działaniom firma niesie realną pomoc osobom w potrzebie. Z fundacją WOŚP ROMET współpracuje od kilkunastu lat. Tym razem firma postanowiła przekazać na lokalną aukcję rower górski Rambler z najnowszej kolekcji 2024.

ROMET to firma głęboko związana ze swoim regionem. Od lat nie tylko oferuje pracę na lokalnym rynku, ale też wspiera lokalne inicjatywy i przedsięwzięcia, budując lokalną społeczność. Tak jest i tym razem, gdy kontynuując współpracę z WOŚP, przekazujemy na jedną z lokalnych licytacji nasz ceniony i lubiany rower górski – mówi Wiesław Grzyb, Prezes ROMET.


Udział w licytacji roweru górskiego to zarówno wsparcie fundacji WOŚP, jak i świetna możliwość wejścia do świata kolarstwa górskiego. Nie brakuje w nim wyzwań i przygód, które warto przeżyć dbając przy okazji o własne zdrowie. Gorąco zachęcamy do udziału w licytacji roweru ROMET, która odbędzie się w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica Pustków - Osiedle 26 A, a przy okazji do wsparcia szczytnej idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łódź
10.9°C
wschód słońca: 06:34
zachód słońca: 17:15
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2024-02-26 19:00
miejsce
Restauracja Ramki, Łódź, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-27 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-28 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-28 19:00
miejsce
Kręgielnia Król Kul, Łódź, Al....
wstęp biletowany