reklama
kategoria: Sport
7 styczeń 2020

Zwycięstwo Piłkarzy Ręcznych w Turnieju o Puchar Dyrektora MSMS "Edukacja i Sport"

fot. nadesłane
Rok dla MSMS „Edukacja i Sport” zaczął się od zwycięstwa. Nasi Piłkarze Ręczni, rocznik 2005, trenujący w UKS Anilana Łódź zdobyli I miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora MSMS „Edukacja i Sport”.
REKLAMA
Zawody trwały trzy dni. Wzięło w nim udział 8 zespołów z całej Polski: MTS Kwidzyn, Sparta Oborniki, Zagłębie Sosnowiec, APR Świdnica, MKS Piotrkowianin, Orzeł Opole, Pogoń Zabrze i oczywiście MY - UKS ANILANA. Po dobrych meczach i zaciętych rozgrywkach II miejsce zajęła drużyna Sparta Oborniki, a III miejsce Zagłębie Sosnowiec.

Nauka w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport”w Łodzi jest bezpłatna. Trenujemy w dyscyplinach: piłka ręczna, piłka nożna, koszykówka, judo, boks, badminton i strzelectwo sportowe. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łódź
20.5°C
wschód słońca: 04:54
zachód słońca: 20:42
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2025-07-27 16:00
miejsce
Teatr Komedii Impro w Łodzi scena...
wstęp biletowany
kiedy
2025-07-27 19:00
miejsce
Teatr Komedii Impro w Łodzi scena...
wstęp biletowany
kiedy
2025-07-28 19:00
miejsce
Przechowalnia, Łódź, ul. 6 sierpnia 5
wstęp biletowany
kiedy
2025-07-31 19:30
miejsce
Magic Room, Łódź, Ul. Piotrkowska 29
wstęp biletowany