Turystyka artykuł sponsorowany
26 sierpień 2020

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku w Łodzi? Jakich formalności należy dopełnić?

fot. nadesłane
Samochód to środek lokomocji, bez którego ciężko się obyć w dzisiejszych czasach. Często jednak szybciej i łatwiej jest dolecieć we wskazane miejsce samolotem. W takich sytuacjach możemy następnie korzystać z usług komunikacji lokalnej. Niestety jesteśmy wtedy uzależnieni od godzin odjazdów pociągów i autobusów oraz skazani na towarzystwo osób trzecich. Dodatkowo komunikacja lokalna nie zawsze dojeżdża dokładnie do naszego celu, co powoduje dodatkowe koszty i stratę czasu. Co zatem możemy zrobić? Rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu, od razu na lotnisku.

Bądź niezależny - wypożycz samochód!

Wypożyczalnie samochodów zostały stworzone dla osób, które cenią sobie komfort i niezależność podróży samochodem, jednak nie zawsze mogą dotrzeć do celu własnym autem. Na przykład na lotnisku w Łodzi można skorzystać z usług wypożyczalni carfree.pl.

Cena samochodu przy wynajmie krótkoterminowym zaczyna się od 95 zł za dzień. Samochody to często fabrycznie nowe, eleganckie pojazdy, które sprawdzą się nie tylko podczas wyjazdów wakacyjnych, ale nawet i podczas podróży służbowych. Jeśli chcemy zrobić dobre wrażenie na nowym kontrahencie samochód z wypożyczalni na pewno nam w tym pomoże!

Cena wynajmu zależy od marki samochodu, terminu oraz długości wynajmu. Warto również dokonać rezerwacji z większym wyprzedzeniem - możemy liczyć wtedy na dodatkowe promocje i rabaty. Jeśli jednak nasz pobyt w danej okolicy planowany jest nie na kilka dni, a na przykład na kilka miesięcy, również warto rozważyć wynajem auta. Wypożyczalnie oferują wtedy liczne usługi dodatkowe, które ułatwią wszystkie nasze podróże. Nie bez znaczenia jest również fakt, że możemy wtedy liczyć na jeszcze korzystniejsze ceny. Wynajmując samochód na minimum miesiąc cena najmu zaczyna się już od 59 zł. To dobra opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.
 

Koszty, które warto sprawdzić

Każdy, kto kiedykolwiek wypożyczał samochód czy to w Polsce czy za granicą wie, że wypożyczalnie często pobierają kaucje na wypadek ewentualnych uszkodzeń. Może być to blokada na karcie kredytowej bądź zabezpieczenie gotówkowe. Czy na lotnisku w Łodzi można wypożyczyć samochód bez kaucji? Jak najbardziej! Kaucja ma służyć zabezpieczeniu samochodu przed nieuczciwymi klientami. Wiele osób odbiera z wypożyczalni nowe, czyste i zadbane samochody, a po kilku dniach zwraca  porysowane i brudne. Jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wypożyczalnia carfree.pl zrezygnowała z pobierania kaucji. Wszystkie koszty wypożyczenia są jasno określone, dzięki czemu nie zaskoczy nas żadna dodatkowa opłata.

Również formalności związane z wypożyczeniem auta zostały ograniczone do minimum. Przed wypożyczeniem samochodu należy wypełnić prosty formularz, a następnie skierować się do wypożyczalni po odbiór samochodu. Dodatkowo nie potrzebujemy całego pliku dokumentów - do wypożyczenia samochodu niezbędne nam będzie jedynie ważne prawo jazdy oraz drugi dokument ze zdjęciem. Może być to na przykład dowód osobisty albo paszport. Całe formalności wynajmu auta zajmą nam dosłownie chwilę!

Należy jedynie pamiętać, że osoba wypożyczająca auto musi mieć ukończone 21 lat i posiadać prawo jazdy od co najmniej roku. I już możemy wyruszać w podróż - komfortowy samochód dowiezie nas dokładnie tam, gdzie będziemy chcieli. 

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-08-29 16:00
miejsce
Kościół polskokatolicki pw....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-04 20:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 16:30
miejsce
Kościół polskokatolicki pw....
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-14 19:00
miejsce
ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź,...
wstęp biletowany