Burleska i historia w klubie KiJ

zdjęcie: Burleska i historia w klubie KiJ / kupbilecik24.pl / Burleska i historia w klubie KiJ
kupbilecik24.pl / Burleska i historia w klubie KiJ
Zapraszamy 23 czerwca 2023 roku do KIJ, Łódź, ul. Jaracza 45.
REKLAMA
data: 2023-06-23 20:00
miejsce: KIJ, Łódź, ul. Jaracza 45
bilety: KUP BILET
 

Są takie historie, które, mimo, iż wydarzyły się naprawdę, brzmią jak scenariusz trzymającego w napięciach kinowego hitu.

Powiadają, że sztuka i zbrodnia potrafią stworzyć mariaż doskonały. Morderstwo w teatrze zawsze było nośnym tematem plotek, jednak ta konkretna historia sprawiła, że obywatelom przedwojennej Łódzi w żyłach zamarzła krew. Czy jesteście gotowi na to, by zanurzyć się w świat opowieści z dreszczykiem w Babylon Lodż? Jeśli tak, zapraszamy serdecznie! Wejdźcie za kurtynę naszego teatru objazdowego "As", kurtynę, którą od jakiegoś czasu zdobią ornamenty w postaci krwawych plamek. Będzie to opowieść o pewnym aktorskim małżeństwie, o tym, dlaczego troje, a nawet czworo, to już tłok i dlaczego nigdy nie powinniście szukać szczęścia w kasynie. Oto historia śmierci Jerzego Nelkela-Chrzanowskiego. Maestro, uderz w bęben, no już! Trzeci dzwonek za nami, zaczynamy przedstawienie.

Babylon Lodż to niezwykła, utrzymana w klimacie vintage rewia typu murder mystery. Za rozwikłanie wspomnianej zagadki kryminalnej na jednego, szczęśliwego uczestnika czekać będzie specjalnie przygotowana nagroda! Zanurz się na ponad dwie godziny w rzeczywistości przedwojennej Łodzi. Posłuchaj opowieści snutej za pomocą burleskowych performance"ów, zaskakujących, wodewilowych występów na żywo i improwizowanej konferansjerki.

Za finalnym kształtem wydarzenia stoją dwa artystyczne kolektywy: autorski koncept wrocławskiego składu Babylon Breslau (Velvet Rose, Helen de Moon, Malice Kae) mógł ujrzeć światło dzienne dzięki uprzejmości, zaproszeniu oraz ogromnemu zaangażowaniu ekipy gospodarzy - Underground Burlesque (Rose de Noir).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Babylon Lodż - Krwawa Kurtyna
artyści:
Różni wykonawcy
Powiadają, że sztuka i zbrodnia potrafią stworzyć mariaż doskonały. Morderstwo w teatrze zawsze było nośnym tematem plotek, jednak ta konkretna historia sprawiła, że obywatelom przedwojennej Łódzi w żyłach zamarzła krew. Czy jesteście gotowi na to, by zanurzyć się w świat opowieści z dreszczykiem w Babylon Lodż? Jeśli tak, zapraszamy serdecznie! Wejdźcie za kurtynę naszego teatru objazdowego "As", kurtynę, którą od jakiegoś czasu zdobią ornamenty w postaci krwawych plamek. Będzie to opowieść o pewnym aktorskim małżeństwie, o tym, dlaczego troje, a nawet czworo, to już tłok i dlaczego nigdy nie powinniście szukać szczęścia w kasynie. Oto historia śmierci Jerzego Nelkela-Chrzanowskiego. Maestro, uderz w bęben, no już! Trzeci dzwonek za nami, zaczynamy przedstawienie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łódź
19.9°C
wschód słońca: 04:32
zachód słońca: 20:46
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2023-05-29 17:15
miejsce
Teatr Wielki, Łódź, Plac Dąbrowskiego
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-29 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-29 20:00
miejsce
Teatr Wielki, Łódź, Plac Dąbrowskiego
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-30 19:00
miejsce
KIJ, Łódź, ul. Jaracza 45
wstęp biletowany