14 wrzesień 2019

III edycja Pikniku Offroad w Pasażu Łódzkim.

Już niedługo parking Pasażu Łódzkiego przemieni się w tor wyścigowy oraz miejsce wyczynów kaskaderskich, z profesjonalistami za kierownicą. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Arkadiusz Lindner – obecny Mistrz Europy w Rajdach Baja.
Koronawirus
łódzkie
14304
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
14 września, na parkingu Pasażu Łódzkiego, odbędzie się święto wszystkich fanów motoryzacji – Piknik Offroad. Startujemy już o godzinie 11:00 i będziemy wspólnie się bawić do godziny 17:00. Podczas tego niezwykłego wydarzenia na wszystkich odwiedzających czekać będą m.in. takie atrakcje jak pokazy jazdy motocross oraz superenduro, wyczynowej jazdy na motorach na specjalnie przygotowanym torze, z wykorzystaniem różnorodnych przeszkód.

Miłośnicy quadów będą mogli doznać niezwykłych wrażeń podczas pokazów  jazdy wszędołazami. Są one na tyle bezpieczne, że zaplanowany został specjalny pokaz z udziałem dzieci.  Na naszym pikniku będzie można zobaczyć jak pasja do motoryzacji może być zaraźliwa!

Nie zabraknie również pokazów z samochodami terenowymi, najbardziej wszystkim znanych pojazdów offroadowych.  Będzie można przyjrzeć się z bliska takim pojazdom jak: amfibia – pojazd kołowy lub gąsienicowy zdolny do prowadzenia działań zarówno na lądzie, jak i w wodzie oraz zmota – pojazd zbudowany specjalnie na potrzeby przepraw przez najtrudniejsze tereny. Po wcześniejszych zapisach  w wyznaczonym punkcie, będzie można zostać pasażerem takiego pojazdu terenowego i poczuć się jak bohater filmu akcji.

Z pewnością poczujecie dreszcze emocji oglądając kaskaderskie zmagania zaproszonych przez nas gości!

W trakcie przerwy technicznej zostało zaplanowanych wiele ekscytujących pokazów, które z pewnością przykują Waszą uwagę! Na nasze zaproszenie przyjadą strażacy z OSP Łódź-Wiskitno, którzy zaprezentują swoje umiejętności oraz  przeprowadzą pokaz ratownictwa technicznego. Będziecie również mogli wziąć udział w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy przygotowanym przez ratowników z Offroad Rescue Team.

W organizowanych podczas wydarzenia konkursach, do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród: np. czapki oraz gadżety Łódzkiego Klubu Offroadowego. Dla tych, którzy podczas występów zgłodnieją, przygotowana została specjalna strefa foodtruck.

Nasz gość specjalny – Arkadiusz Lindner to łodzian, który już dawno temu odkrył w sobie pasję do motoryzacji. Teraz na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak Mistrzostwo Europy oraz brązowy medal Pucharu Świata w Rajdach Baja - rajdach terenowych łączących klasyczny wyścig z umiejętnościami nawigacyjnym.

Imprezę poprowadzą Siostry ADiHD, czyli Milena i Ilona Krawczyńskie. Świetne instruktorki fitness, mocno zaangażowane w wiele akcji charytatywnych i społecznych, takich jak np. Charytatywny Maraton Trampolin z ADiHD dla chorych dzieci. Były również ambasadorkami „Nie spal się na starcie”, kampanii antynikotynowej, która miała na celu pokazać nastolatkom szkodliwości palenia papierosów.

Całość wydarzenia będzie uświetniona o oprawę muzyczną elektryzującego DJ, który każdemu doda energii.

„Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny możemy współpracować z Łódzkim Klubem Off Road, przy tak  dynamicznym przedsięwzięciu. Ważne jest dla nas, aby szerzyć ducha sportu wśród naszych klientów oraz zarażać najmłodszych pasją do aktywności fizycznej. Wydarzenia takie jak nasz piknik zachęcają, by  wyjść z domu, ruszać się i spędzać czas aktywnie, a na tym nam zależy najbardziej” – mówi Anna Mrzewa, Dyrektor CH Pasażu Łódzkiego

Pasaż Łódzki jest miejscem, spełniającym potrzeby osób uprawiających sport profesjonalnie, amatorsko oraz aktywnych rodzin z dziećmi. Centrum Handlowe oferuje swoim klientom szeroki wybór sklepów sportowych. Jednym z nich jest Decathlon, w którym znajdują się akcesoria i odzież sportowa do uprawiania kilkudziesięciu dyscyplin sportowych oraz produkty turystyczno-kempingowe. W budynku centrum znajduje się również Martes Sport oraz Sizeer, gdzie wyspecjalizowana obsługa pomoże w doborze akcesoriów lub ubrań, niezależnie od sportu. Na tych, którzy szukają designerskich marek, w przystępnych cenach czeka TK MAXX.

Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://www.chpasazlodzki.pl/ lub do kontaktu z przedstawicielem agencji
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
14304
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2020-12-19 19:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-20 16:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-20 17:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-20 19:30
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany