20 wrzesień 2022

MUMIO - "Kabaret Mumio"

zdjęcie: MUMIO -
kupbilecik24.pl / MUMIO -
Zapraszamy 14 października 2022 roku do Przechowalnia, Łódź, ul. 6 sierpnia 5.
REKLAMA
data: 2022-10-14 20:00
miejsce: Przechowalnia, Łódź, ul. 6 sierpnia 5
bilety: KUP BILET
 

Spektakl Kabaret Mumio został przedstawiony publiczności już prawie 1000 razy na scenach całego kraju, a i tak wciąż nam go mało!

W ciągu 23 lat swojego istnienia nie stracił nic ze swojej lekkości, dzięki czemu wciąż przyjmowany jest entuzjastycznie przez publiczność.
Stanowi wynik poszukiwań wywodzących się z tradycji i metod teatru off-owego. Jest odwołaniem do indywidualnego poczucia absurdu, radykalna, choć pełna ciepła, autoironia zwalniają przekaz z agresji i nieznośnego moralizowania. W spektaklu widzowie nie dopatrzą się satyry ani odwołań do bieżących wydarzeń - Kabaret jest bowiem umiejscowiony gdzieś z boku, zachowując przez lata swój uniwersalny przekaz.

Aspekt rozrywkowy przedstawienia, niecodzienne poczucie humoru, a także uparte poszukiwanie własnego, indywidualnego wyrazu, zaowocowało zainteresowaniem i uznaniem ze strony bardzo zróżnicowanej publiczności i krytyków. Program został wyróżniony na ważnych przeglądach kabaretowych, ale jest czymś zupełnie innym niż serwowane przez media produkcje - jeśli nie lubisz telewizyjnego "kabaretu", a chcesz zobaczyć rozrywkę na najwyższym poziomie, kup bilet na Kabaret Mumio a wyjdziesz zachwycony i zaskoczony!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Kabaret Mumio
artyści:
Dariusz Basiński, Jacek Borusiński, Jadwiga Basińska
Mumio to sceniczne szaleństwo - formalne, językowe, artystyczne. Są niezwykle konsekwentni w realizowaniu radykalnego i inteligentnego humoru. Uwielbiają wszelkie ludzkie niedoskonałości, potknięcia, niezręczności - ale nie wyśmiewają ich, raczej podchodzą do nich z czułym zainteresowaniem. To co większość z nas chciałaby ukryć oni eksponują i pokazują na scenie i są w tym pokazywaniu mistrzami. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łódź
6.8°C
wschód słońca: 06:42
zachód słońca: 18:20
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2022-10-01 16:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-01 16:00
miejsce
Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-01 18:30
miejsce
Atlas Arena, Łódź, al. Bandurskiego 7
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-01 19:00
miejsce
ARTKOMBINAT Scena Monopolis, Łódź,...
wstęp biletowany