Retrospective & Let See Thin

zdjęcie: Retrospective & Let See Thin / kupbilecik24.pl / Retrospective & Let See Thin
kupbilecik24.pl / Retrospective & Let See Thin
Zapraszamy 6 kwietnia 2024 roku do Wooltura, Łódź, Wólczańska 40/42.
REKLAMA
data: 2024-04-06 19:00
miejsce: Wooltura, Łódź, Wólczańska 40/42
bilety: KUP BILET
 

Zespoły Retrospective (Leszno) oraz Let See Thin (Łódź) zapraszają na wspólny wieczór koncertowy, do klubu muzycznego Wooltura (Łódź, ul. Wólczańska 40/42). Impreza odbędzie się 6 kwietnia (sobota - otwarcie bramki: 19.00). Na scenie łódzkiego klubu zagoszczą dźwięki z pogranicza rocka, rocka progresywnego i art rocka.

Fanom dobrego, klimatycznego rocka, tych zespołów przedstawiać nie potrzeba. Zespół Retrospective to od lat absolutna czołówka naszej rodzimej sceny, a zespół Let See Thin to kultowa, łódzka formacja, której występy na żywo zawsze elektryzują łódzką publiczność!

Zespół Retrospective pochodzi z Leszna. To już niemal 15 lat tradycji na progrockowej scenie, wielkie doświadczenie sceniczne, zdobyte zarówno w klubach muzycznych jak i na wielkich festiwalach europejskich. To także wysmakowany klimat i kunszt techniczny. Zespół ma na swym koncie 5 albumów studyjnych, utrzymanych w ciekawej, nowoczesnej konwencji progrockowej. Wielką siłą zespołu jest różnorodność muzyczna. Muzycy Retrospective poszukują bowiem swych inspiracji nie tylko w muzyce tuzów rocka progresywnego, ale także w muzyce metalowej czy w modnym dziś nurcie post-rocka. Nie obce są im charakterystyczne dla progrocka, długie, rozbudowane kompozycje które zestawiają z utworami krótszymi, z których niektóre brzmią nierzadko dość przebojowo! Dwie, świetnie wymieniające się gitary na scenie, charakterystyczny "Vederowski" wokal główny, w parze z czarującym głosem wokalistki, kosmiczne dźwięki elektroniki, oraz mocna sekcja, sprawiają, że w muzyce Retrospective każdy znajdzie coś dla siebie. Zespół promuje obecnie, swój najnowszy album "iNtroVert", wydany dwa lata temu, ale z pewnością zrobi wycieczki do starszych płyt. Kto wie, może też zagra dla nas coś zupełnie nowego?

Let See Thin to zespół muzyczny utworzony w 2018 roku w Łodzi, grający muzykę z pogranicza rocka i art rocka, wzbogaconego o akcenty elektroniczne. Od pierwszego oficjalnego występu przed szerszą publicznością, który miał miejsce na początku 2019 roku w ramach imprezy "Prog On Days", zespół koncertuje na terenie całego kraju w ramach wszelkiego rodzaju festiwali, imprez plenerowych i na scenach klubowych. Okres pandemii wykorzystany został na zarejestrowanie materiału, co zaowocowało wydaniem debiutanckiego albumu pt. "2 Years 2 Late", na którym znalazło się osiem autorskich kompozycji. W kwietniu 2021, płyta ukazała się w formie fizycznej nakładem irlandzkiej wytwórni Progressive Gears Records i została bardzo pozytywnie zrecenzowana przez krytyków muzycznych, nie tylko w Polsce, ale także w wielu europejskich krajach. Obecnie zespół pracuje nad materiałem do drugiego albumu studyjnego. Podczas kwietniowego występu, z pewnością zaprezentowane zostaną także nowe kompozycje!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Retrospective & Let See Thin
artyści:
Retrospective, Let See Thin
Fanom dobrego, klimatycznego rocka, tych zespołów przedstawiać nie potrzeba. Zespół Retrospective to od lat absolutna czołówka naszej rodzimej sceny, a zespół Let See Thin to kultowa, łódzka formacja, której występy na żywo zawsze elektryzują łódzką publiczność! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łódź
10.9°C
wschód słońca: 06:34
zachód słońca: 17:15
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2024-02-26 19:00
miejsce
Restauracja Ramki, Łódź, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-27 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-28 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2024-02-28 19:00
miejsce
Kręgielnia Król Kul, Łódź, Al....
wstęp biletowany