Zakupy artykuł sponsorowany
30 czerwiec 2020

Centrum Nowa Górna - najlepsze miejsce na zakupy w Łodzi!

fot. nadesłane
Wycieczka do galerii handlowej to nie tylko okazja do zrobienia potrzebnych zakupów, ale też dobry sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Obiekt pełny sklepów, punktów usługowych czy lokali gastronomicznych dostarczy nam rozrywki na cały dzień. Mieszkańcy Łodzi mogą obecnie odwiedzić Centrum Nowa Górna, w którym dostępne są popularne i lubiane marki, rozlokowane na powierzchni sięgającej 18 tysięcy metrów kwadratowych.

Kultowe centrum w nowej wersji

W 1997 roku w Łodzi otwarto pierwsze centrum handlowe Guliwer. Przez lata placówka cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców miasta. Jednak po 22 latach działalności przyszedł czas na zmiany, dlatego galeria przeszła duży rebranding. W 2019 roku obiekt został nie tylko zmodernizowany, ale także zmieniono jego nazwę na Centrum Nowa Górna. Za zmiany odpowiedzialny jest nowy inwestor marki, firma Newbridge Poland. Dzięki niej galeria stała się nowoczesnym miejscem spotkań, które jest każdego tygodnia odwiedzane przez tysiące Łodzian spragnionych zakupów i spędzania czasu w gronie bliskich osób.
 

 Znane marki w jednym miejscu

Obecnie osoby odwiedzające Centrum Nowa Górna w Łodzi nie mogą narzekać na brak ciekawych atrakcji. Na terenie galerii zlokalizowane jest ponad 30 sklepów i punktów usługowych, które zapewniają bardzo zróżnicowaną ofertę. W obiekcie tego typu nie mogło zabraknąć marketu spożywczego. Inwestor postawił na francuską markę Carrefour, cieszącą się ogromną popularnością wśród mieszkańców całego kraju. Sklep ten oferuje swoim klientom cały przekrój towarów. Jego katalog obejmuje nie tylko jedzenie, ale też alkohol, napoje czy artykuły do domu. Na szczególną uwagę zasługują produkty własne marki Carrefour, które wyróżniają się wysoką jakością i przystępną ceną.

Wypad do centrum handlowego to też doskonała okazja na zmianę swojego wyglądu! Panie i panowie, którzy pragną odświeżyć swoją fryzurę, muszą koniecznie odwiedzić Salon Fryzjerski Frątczak, zlokalizowany w centralnej części galerii Nowa Górna w Łodzi. Na miejscu klienci trafią w ręce doświadczonych i kreatywnych fryzjerów, którzy wyczarują na ich głowach prawdziwe dzieła sztuki! Salon zajmuje się nie tylko przycinaniem czy farbowaniem włosów. Jego podwoje są otwarte również dla panów, którzy poszukują profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych brody.

Miłośnikom kosmetyków naturalnych raczej nie trzeba przedstawiać marki Yves Rocher. Produkty tego francuskiego brandu już od lat cieszą się niemalejącą popularnością w Polsce. Teraz mieszkańcy Łodzi mogą zakupić je stacjonarnie, odwiedzając punkt sprzedaży marki w Centrum Nowa Górna. Warto zaznaczyć, że nie jest to zwykła drogeria. Na miejscu znajdziemy wyłącznie autorskie kosmetyki Yves Rocher, wyróżniające się doskonałym składem oraz piękną oprawą graficzną. Przy wyborze specyfików pielęgnacyjnych pomagają doświadczone i sympatyczne ekspedientki, które chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. 

Odwiedziny w Centrum Nowa Górna w Łodzi to też dobra okazja na skorzystanie z punktów usługowych, w postaci szewca, zegarmistrza, kwiaciarni itp. Obiekt swoim gościom proponuje również kilka lokali gastronomicznych, w których można się posilić w czasie spaceru po galerii. Oferta spodoba się przede wszystkim miłośnikom opcji street food, którzy na miejscu będą się delektować wyśmienitymi hot dogami czy smakowitymi kebabami. Warto też zawitać do sklepu proponującego duży wybór przysmaków regionalnych. W obiekcie nie zabrakło również punktu pocztowego, w którym można nadać przesyłkę oraz zakupić kopertę czy znaczek. 

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
59414
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-01-28 20:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-06 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 20:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany