Zakupy artykuł sponsorowany
3 grudzień 2021

Zbliża się specjalna okazja? Sprawdź, gdzie są najlepsze torty na zamówienie w Łodzi

zdjęcie: Zbliża się specjalna okazja? Sprawdź, gdzie są najlepsze torty na zamówienie w Łodzi / fot. nadeslane
fot. nadeslane
Cukiernia Łódź przygotowuje na wyjątkowe okazje torty na zamówienie. Chcesz zaskoczyć gości osobistym akcentem na przyjęciu? Oryginalny tort według własnego pomysłu to znakomity sposób na uczczenie specjalnej okazji. Przedstaw swój pomysł – cukiernia Łódź zrealizuje plan w doskonałym stylu!
Torty na zamówienie z dedykacją, zdjęciem według oryginalnych pomysłów realizują cukiernicy z ogromnym doświadczeniem. Jeżeli w ofercie nie znalazłeś wymarzonego ciasta, cukiernia Łódź przygotowuje torty na zamówienie klientów. To świetna okazja na zrealizowanie marzeń. Zdecyduj, jak ma wyglądać i smakować tort na wesele, jubileusz, urodziny lub przyjęcie firmowe i ciesz się z gośćmi znakomitym efektem.

1 Cukiernia Łódź – torty na zamówienie

Planując przyjęcie, nie musisz ograniczać się do propozycji ciast dostępnych w menu. Doświadczeni cukiernicy wyczarują niezwykłe torty na zamówienie dla klientów, którzy mają wyjątkowe wymagania. Dodatkowo dla wygody na terenie całego miasta Łódź jest realizowany dowóz za dodatkową opłatą. Jeśli zbliża się ważna rocznica, wkrótce obchodzisz jubileusz, nie zapomnij o szczególnej oprawie święta. Cukiernia Łódź – torty na zamówienie to doskonały pomysł na słodki poczęstunek dla gości. Pyszny tort z osobistymi akcentami wszyscy będą długo i miło wspominać.

2  Weselne torty na zamówienie (Łódź)

Wszystkie torty okolicznościowe są tworzone na podstawie własnych receptur. To wynik długoletniej praktyki i doświadczenia cukierników. Nie bez znaczenia jest również pierwszorzędna jakość składników. Starannie podchodzi się do poszczególnych etapów pracy. Od ubijania masy na biszkopt, ucierania kremu, aż po dekorację zwieńczającą torty na zamówienie. W Łodzi i okolicach już niemal od 30. lat cukiernia spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Cukiernia Łódź przygotowuje torty na zamówienie na uroczystości rodzinne i spotkania firmowe. Przepyszne, piętrowe torty weselne, torty okolicznościowe z dedykacją, torty dla dzieci na urodziny, komunię i chrzciny są dekorowane według aktualnych trendów.

3 Torty dla dzieci ze zdjęciem

Przed zamówieniem tortu na przyjęcie dla dzieci warto przejrzeć przykładowe realizacje i zainspirować się pomysłami. Cukiernia Łódź torty na zamówienie dla dzieci realizuje według kilku koncepcji. Każdy projekt można spersonalizować i nadać więcej osobistych elementów, a także udekorować na podstawie zdjęcia (fototorty).

W sezonie letnim popularnością wśród dzieci i dorosłych cieszą się torty lodowe, które także są sporządzone według własnych receptur i naturalnych składników.

4 Niepowtarzalne torty na zamówienie dla firm

Przyjęcia firmowe nie mogą się obyć bez odpowiedniej oprawy. Torty na zamówienie w oryginalnych kształtach i kolorach to wyzwanie! Wystarczy uzgodnić pomysł i podać liczbę osób zaproszonych na  imprezę – o resztę zatroszczy się cukiernia Łódź. Torty na zamówienie to nasza specjalność!
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Łódź
0.5°C
wschód słońca: 07:26
zachód słońca: 15:35
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2022-12-01 19:00
miejsce
Wooltura, Łódź, Wólczańska 40/42
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-01 20:00
miejsce
Atlas Arena, Łódź, al. Bandurskiego 7
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-02 09:00
miejsce
Łódzki Dom Kultury, Łódź, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-02 20:00
miejsce
Teatr Komedii Impro w Łodzi scena...
wstęp biletowany