3 grudzień 2020

LUX MED otwiera nowe placówki w Łodzi

Grupa LUX MED powiększyła swoją sieć centrów medycznych o dwie nowoczesne placówki w Łodzi – stomatologiczną i pracownię rezonansu magnetycznego. Stomatologia zlokalizowana jest przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 85, a diagnostyka obrazowa przy ul. Targowej 35. Łódzkie placówki są otwarte dla pacjentów od 1 grudnia.
LUX MED Stomatologia oferuje kompleksową opiekę, na którą składają się: leczenie zachowawcze z profilaktyką, leczenie kanałowe w tym endodoncja pod mikroskopem, periodontologia, chirurgia, protetyka, implantologia i ortodoncja. Gwarantujemy pełną diagnostykę radiologiczną od RTG punktowego, poprzez pantomografię, cefalometrię do CBCT. Również dzieci mogą odbywać wizyty adaptacyjne i leczenie w gabinecie dostosowanym do ich potrzeb. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00.

Pracownia diagnostyki obrazowej wykonuje szeroki zakres badań rezonansem magnetycznym przy użyciu nowoczesnego aparatu Siemens Magnetom Avanto 1,5T, w tym: głowy, kręgosłupa, układu kostno-stawowego, szyi, jamy brzusznej, miednicy mniejszej, tkanek miękkich, jak również badania naczyniowe (angiografia), cholangiografię (MRCP) i badania onkologiczne. Nowa pracownia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-18.00.

Pomimo trwającej epidemii, gwarantujemy naszym pacjentom bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonywanych usług. Konsekwentnie rozwijamy nowoczesną infrastrukturę medyczną Grupy, również stomatologiczną i diagnostyczną. Naszym priorytetem jest utrzymanie ciągłości opieki – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

W celu ograniczenia ryzyka zakażenia koronawirusem, we wszystkich centrach medycznych LUX MED, personel i pacjenci wyposażani są w niezbędne środki ochrony osobistej. Przed każdą wizytą zarówno gabinety stomatologiczne, jak i pracownie czy aparatura diagnostyczna podlegają dezynfekcji. W przypadku diagnostyki, wyniki badań można odbierać na Portalu Pacjenta.

Naszym pacjentom zapewniamy komfortowe warunki badań i szybkie terminy wizyt. Wszystkie wyniki można odebrać przez Internet, dzięki czemu nie ma konieczności ponownej wizyty w placówce. Badania wykonujemy zarówno w ramach abonamentu, jak i opłaty za poszczególne usługi – mówi dr n. med. Jarosław Minkowski, Dyrektor Zarządzający LUX MED Diagnostyka.

Na badania i konsultacje można umawiać się online, przez Portal Pacjenta lub telefonicznie pod numerami: 22 460 07 00 – stomatologia, 22 880 90 80 - diagnostyka. Obie placówki zlokalizowane są w wygodnych punktach komunikacyjnych.

Idąc do placówki LUX MED, pacjent wie, że może liczyć na najwyższą jakość usług medycznych i bezpieczeństwo. Chcemy podążać za pacjentami i być tam gdzie spędzają dużo czasu, w związku z czym otwieramy centra stomatologiczne w pobliżu biur i miejsc dobrze skomunikowanych z resztą miasta – mówi Alicja Chowaniec-Prażuch, Dyrektor LUX MED Stomatologia.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Grupa LUX MED zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest blisko 250 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych, w tym placówki ambulatoryjne, diagnostyczne i szpitale, a także ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób, około 7000 lekarzy i 4000 wspierającego personelu medycznego. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
59414
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-03-20 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-04-11 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-05-09 16:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-06-05 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany