Wydarzenia

W Krainie Łagodności. Koncert grup Browar Żywiec i Byle Do Góry

dodano 2022-05-05 11:13:12
rozpoczęcie:
2022-05-14 20:00
miejsce:
Pub Keja, Łódź, Kopernika 46
bilety:

Browar Żywiec - Jeden z najbardziej znanych zespołów nurtu Krainy Łagodności Utwory zespołu takie jak "PannaKminkowa", "Jaworzyna", czy "Wielki wóz" to już kanon gatunku. Niesamowite wręcz ciepło bijące od zespołu i radość wspólnego przeżywania muzyki sprawiają, że koncerty Browaru należą do wyjątkowych i niezapomnianych chwil. W skład Zespołu wchodzą Joanna Kantor, Joanna Ulowska, Marcin Binasiak i Remigiusz Dyduła.

A ja kocham te góry i pagórki… te słowa będziemy mogli zaśpiewać wraz z drugim Zespołem wieczoru, czyli Byle do Góry. Można powiedzieć, że ich repertuar niejako sprowadza się do odmieniania przez przypadki słowa kocham, bo Panowie kochają życie w jego wszelkich przejawach - urokach natury, pasjach, międzyludzkich relacjach. Zespół tworzą Jerzy Hołownia, Bartłomiej Hołownia i Leszek Trząski. Gościnnie z nimi wystąpi Joanna Ulowska. Zespół Byle do Góry wydał, jak dotychczas dwie płyty. W roku 2022 będzie obchodził swoje Dziesięciolecie.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Browar Żywiec i Byle Do Góry
artyści:
Browar Żywiec i Byle Do Góry
Browar Żywiec…Jeden z najbardziej znanych zespołów nurtu Krainy Łagodności. Utwory zespołu takie jak „PannaKminkowa”, „Jaworzyna”, czy „Wielki wóz” to już kanon gatunku. Niesamowite wręcz ciepło bijące od zespołu i radość wspólnego przeżywania muzyki sprawiają, że koncerty Browaru należą do wyjątkowych i niezapomnianych chwil. W skład Zespołu wchodzą Joanna Kantor, Joanna Ulowska, Marcin Binasiak i Remigiusz Dyduła. A ja kocham te góry i pagórki… te słowa będziemy mogli zaśpiewać wraz z drugim Zespołem wieczoru, czyli Byle do Góry. Można powiedzieć, że ich repertuar niejako sprowadza się do odmieniania przez przypadki słowa kocham, bo Panowie kochają życie w jego wszelkich przejawach – urokach natury, pasjach, międzyludzkich relacjach. Zespół tworzą Jerzy Hołownia, Bartłomiej Hołownia i Leszek Trząski. Gościnnie z nimi wystąpi Joanna Ulowska. Zespół Byle do Góry wydał, jak dotychczas dwie płyty. W roku 2022 będzie obchodził swoje Dziesięciolecie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Łódź
15.2°C
wschód słońca: 04:41
zachód słońca: 20:35
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2022-05-20 20:00
miejsce
ARTKOMBINAT Scena Monopolis, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-20 20:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-21 17:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2022-05-21 20:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany