Wydarzenia

V festiwal "Głos Kobiet dla Świata", pt. "Krystaliczna sieć Życia"

dodano 2020-02-07 11:13:33
rozpoczęcie:
2020-03-01 10:00
miejsce:
Teatr DOM, Łódź, ul. Piotrkowska 243
bilety:

We współczesnym świecie, w którym coraz częściej zatracane są podstawowe wartości ludzkie takie jak: miłość, tolerancja, szacunek, szlachetność, empatia, wrażliwość, pokażmy, że są one nam nadal bliskie i stanowią podstawowy wyznacznik naszego życia. Niechaj to spotkanie będzie naszym głosem za tym co piękne, szlachetne i dobre.

Energia żeńska jako energia stwórcza była i jest strażniczką owych idei. Dlatego spotkanie wielu Kobiet w jednym miejscu może stać się potężnym impulsem energetycznym do zamanifestowania się tych wartości w praktyce.

Spotkanie odbędzie się 1 marca 2020r. w Teatrze DOM w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 243, w godz. 10-18. Poprowadzi je MAREK TARAN. Wykład poprzedzony będzie happeningiem według autorstwa ANNY TARAN pt. "KOBIETA". Towarzyszyć nam będzie jak co roku cudowny głos ALEKSANDRY STENCKIEJ - WHITEWATER.

W trakcie spotkania zapewnione będą przerwy kawowe, ciepły posiłek wegetariański przygotowany przez Bistro "JABŁKO I GRUSZKA" z Rąbienia k/Łodzi.

Zachęcamy Kobiety, które zajmują się rękodziełem, by podzieliły się swoimi wyrobami. Zapewnimy zorganizowanie stoisk by mogły zaprezentować i sprzedać swoje dzieła. Jak zawsze na zakończenie spotkania odbędą się losowania nagród. Nagrodą główną jak zawsze od kilku lat będzie POBYT I UDZIAŁ W WARSZTATACH CZERWCOWYCH W ŁAZACH.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Głos Kobiet dla Świata
artyści:
Marek Taran
We współczesnym świecie, w którym coraz częściej zatracane są podstawowe wartości ludzkie takie jak: miłość, tolerancja, szacunek, szlachetność, empatia, wrażliwość, pokażmy, że są one nam nadal bliskie i stanowią podstawowy wyznacznik naszego życia. Niechaj to spotkanie będzie naszym głosem za tym co piękne, szlachetne i dobre. Energia żeńska jako energia stwórcza była i jest strażniczką owych idei. Dlatego spotkanie wielu Kobiet w jednym miejscu może stać się potężnym impulsem energetycznym do zamanifestowania się tych wartości w praktyce. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
łódzkie
432
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2020-06-13 16:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-13 19:30
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-27 20:00
miejsce
Scena Monopolis, Łódź, Wydawnicza 4
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-26 20:00
miejsce
Scena Monopolis, Łódź, Wydawnicza 4
wstęp biletowany