Wydarzenia

Piosenki Agnieszki Osieckiej

dodano 2023-04-21 16:51:45
rozpoczęcie:
2023-05-26 19:00
miejsce:
ARTKOMBINAT Scena Monopolis, Łódź, ul. Kopcińskiego 62a
bilety:

Dzień Mamy w Monopolis.

Piosenki Agnieszki Osieckiej są dobre na wszystko. Wie o tym doskonale Agnieszka Dulęba-Kasza, dlatego w swoim recitalu postanowiła przypomnieć najpiękniejsze utwory z bogatego dorobku poetki. Abonament na szczęście to koncert, podczas którego nie zabraknie nieśmiertelnych hitów takich jak: "Szpetni czterdziestoletni", "Wariatka tańczy" czy "Uciekaj moje serce" z repertuaru Seweryna Krajewskiego. Nie zabraknie też radości, wzruszeń i dobrej muzyki, o co zadbają Tomasz Ratajczak, Artur Kowalski i Przemysław Burek. Agnieszka Dulęba-Kasza - "tyle serca, taki gest" - można powiedzieć o niej, parafrazując piosenkę Osieckiej "Widzisz mała", którą również usłyszycie podczas koncertu. Cóż dodać? Wykupcie abonament na niezapomniany wieczór i przekonajcie się sami!

WYKONAWCY:
Agnieszka Dulęba-Kasza - wokal
Tomasz Ratajczak - piano
Artur Kowalski - instrumenty perkusyjne
Przemysław Burek - gitara i harmonijka

Czas trwania: 60 minut.

Agnieszka Dulęba - Kasza to nie tylko aktorka, ale też właścicielka marki Ruda Klara i jak napisała na swoim profilu Facebookowym, wielbicielka kotów (potwierdzam) i dobrego jedzenia oraz adrenaliny. Zagrała w wielu serialach i filmach fabularnych, a ostatnio w "Białym Potoku" wraz z Marcinem Dorocińskim. Łodzianka!

Artur Kowalski - gra na instrumentach perkusyjnych. Z zawodu nauczyciel, z pasji muzyk i społecznik, organizator licznych przedsięwzięć muzycznych. Wielkopolanin, samouk. Jak mówią kocha instrumenty perkusyjne... i one go kochają.

Tomasz Ratajczak - muzyk, pianista, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu I we Wrocławiu, współpracujący z Filharmonią Kaliską, Milano Festival Opera The Best of Morricone Tour i Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Muzyka klasyczna, jazz, rock, muzyka elektroniczna - to jego muzyczne fascynacje.

Przemysław Burek - gitarzysta, grana ukulele, kazoo, harmonijce ustnej. Miłośnik folku i muzyki żeglarskiej, gejzer pomysłów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Piosenki Agnieszki Osieckiej
artyści:
Katarzyna Jacuk, Nikodem Jacuk
Zapraszamy serdecznie na spędzenie wieczoru wraz z utworami autorki niezwykłej - Agnieszki Osieckiej. Piosenki te zaprezentowane zostaną w akustycznych interpretacjach duetu Ponad Chmurami (Katarzyna Jarzynowska i Nikodem T. Jacuk). W intymnych, charakterystycznych dla wykonawców aranżacjach usłyszą Państwo takie utwory, jak "Czy te oczy mogą kłamać?", "Oczy tej małej", czy "Nie żałuję". Na całość składać się będą nie tylko utwory bardzo znane, które weszły już do kanonu polskiej piosenki, ale także mniej znane, chociaż równie piękne ballady. Całość dopełni także kilka utworów innych twórców stylistycznie podobnych do Agnieszki Osieckiej, takich jak Marek Grechuta, czy Wojciech Młynarski. Podczas koncertu Państwa uwagę przyciągnie jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny głos wokalistki - Kasi oraz gra na gitarze Nikodema. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Łódź
20.2°C
wschód słońca: 04:32
zachód słońca: 20:46
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2023-05-28 18:00
miejsce
Pub Keja, Łódź, Kopernika 46
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-29 17:15
miejsce
Teatr Wielki, Łódź, Plac Dąbrowskiego
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-29 19:00
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2023-05-29 20:00
miejsce
Teatr Wielki, Łódź, Plac Dąbrowskiego
wstęp biletowany