Przejdź do treści
7°CPowietrze: bardzo dobre wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 07:01 · zachód 17:55
reklama

Znicz Pruszków

II liga, sezon 2026/2027: 1. miejsce na 18, 26 pkt, bramki 24:12

Sezon: 2019/2020 2020/2021 2021/2022 2022/2023 2023/2024 2024/2025 2025/2026 2026/2027 ← Widzew Łódź pełna tabela ligi wyniki w dziale Sport

Forma - ostatnie mecze WWPRWWRWWW

Najbliższe mecze

Klub i stadion

Rok założenia
1923
Kraj
Polska
Stadion
Stadion Znicza (MZOS)
Adres
ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
Pojemność
2 500 miejsc
Nawierzchnia
naturalna trawa
Stadion: Stadion Znicza (MZOS)

Trenerzy w sezonie 2026/2027

  • Lukasz Smolarow Lukasz Smolarowod 04.2026

Sezon 2026/2027 w liczbach

StatystykaU siebieNa wyjeździeRazem
Mecze7411
Zwycięstwa448
Remisy202
Porażki101
Bramki zdobyte131124
Bramki stracone8412
Średnio zdobytych na mecz1,92,82,2
Średnio straconych na mecz1,11,01,1
Czyste konta112
Mecze bez strzelonego gola101
Najwyższa wygrana u siebie
4:2
Najwyższa wygrana na wyjeździe
1:4
Najwyższa porażka u siebie
0:1
Najdłuższa seria zwycięstw
3 mecze
Najdłuższa seria remisów
1 mecz
Najdłuższa seria porażek
1 mecz
Rzuty karne wykorzystane
3 z 3

Wyniki w sezonie

DataKolejkaGospodarzWynikGość
11.10.2026 11 Zawisza Bydgoszcz 0:1 Znicz PruszkówD. Barnowski 69'
04.10.2026 10 Znicz PruszkówJ. Jach 11'; T. Proczek 16', 80'; A. Ratajczyk 42' 4:2 Stal Stalowa WolaŁukasz Furtak 29'; M. Hebel 90+2'
19.09.2026 9 Lechia Zielona GóraK. Olek 90+3' 1:3 Znicz PruszkówA. Ratajczyk 23'; T. Proczek 33' (k.); J. Jach 53'
11.09.2026 8 Znicz PruszkówM. Borecki 29' 1:1 Tychy 71M. Lewandowski 44'
06.09.2026 7 Znicz PruszkówT. Proczek 24'; D. Barnowski 62' (k.); A. Kazimierczak 66'; A. Nadolski 90' 4:2 Hutnik KrakówO. Zawada 7', 18' (k.)
29.08.2026 6 Śląsk Wrocław IIW. Kamiński 26', 53' 2:3 Znicz PruszkówJ. Jach 20'; V. Okhronchuk 42', 82'
22.08.2026 5 Znicz PruszkówA. Kazimierczak 30' 1:1 Świt SkolwinS. Kapelusz 34'
16.08.2026 4 Znicz Pruszków 0:1 Olimpia GrudziądzJ. Stec 79'
09.08.2026 3 Chojniczanka ChojniceJ. Oleksiewicz 90' 1:4 Znicz PruszkówA. Bartoszewicz 29'; Bartosz Mazurek 32'; T. Proczek 80'; A. Kazimierczak 83'
31.07.2026 2 Znicz PruszkówD. Barnowski 51'; M. Wanewar 87' 2:1 Legia Warszawa IIO. Olewinski 69'
24.07.2026 1 Znicz PruszkówA. Kazimierczak 49' 1:0 Resovia Rzeszów

Strzelcy w sezonie 2026/2027

#ZawodnikGKA
1T. Proczek623
2A. Kazimierczak42
2D. Barnowski411
4J. Jach31
5A. Nadolski2
5A. Ratajczyk22
5V. Okhronchuk2
8A. Bartoszewicz1
8Bartosz Mazurek1
8I. Gwijangge1
8M. Borecki11
8M. Wanewar11

Gole w meczach ligowych i pucharowych. Gole samobójcze rywali nie są liczone zawodnikom.

Puchar Polski

reklama

Kadra w sezonie 2026/2027

ZawodnikNrWiekGAŻKCK
Bramkarze
N. Gzowski1170000
P. Misztal12380000
K. Napieraj23180010
Obrońcy
F. Holuj3200011
J. Jach10313130
Pomocnicy
M. Jelenski2190210
M. Broniewski5190000
M. Pawlik6300000
D. Barnowski7234120
A. Nadolski8202010
A. Bartoszewicz9161000
T. Proczek11226300
V. Okhronchuk14282030
W. Kieszek15170000
M. Borecki20281130
A. Redlinski210000
I. Gwijangge25191010
N. Zawistowski37250110
A. Ratajczyk77232210
P. Plewka80250000
F. Drabik200000
O. Garbinski190000
Szymon Cieloch200000
Napastnicy
Bartosz Mazurek13191030
M. Głowiński15190010
M. Wanewar16281100
A. Kazimierczak17214210
M. Karol19210000
F. Skladowski77200000

Skład zgłoszony do rozgrywek (29). Gole, asysty i kartki policzone z relacji meczów ligowych i pucharowych; źródło nie podaje liczby występów w trakcie sezonu.

Tabela: II liga, 2026/2027

#ZespółMPktBilans
1 Znicz Pruszków 11 26 24:12
2 Tychy 71 11 23 17:6
3 Górnik Łęczna 11 20 21:13
4 Hutnik Kraków 11 18 18:14
5 Podhale Nowy Targ 11 18 22:20
6 Olimpia Grudziądz 11 18 14:16
7 Rekord Bielsko-Biała 11 17 16:12
8 Zawisza Bydgoszcz 11 16 17:14
9 Sandecja Nowy Sącz 11 16 15:12
10 Lechia Zielona Góra 11 15 20:18
11 Chojniczanka Chojnice 11 15 19:19
12 Avia Świdnik 11 14 14:17
13 Stal Stalowa Wola 11 13 19:23
14 Legia Warszawa II 10 12 20:17
15 Śląsk Wrocław II 10 9 17:20
16 Sokół Kleczew 11 8 12:25
17 Świt Skolwin 11 8 11:25
18 Resovia Rzeszów 11 4 7:20

pełna tabela: bilans, forma, u siebie i na wyjeździe →

Źródło danych: API-Football. Sezon w trakcie, dane z 13.10.2026.