Złota No. 44 Luksus szyty na miarę

fot. No. 44 Luxury Rentals
Wielkomiejski styl, komfort uszyty na miarę, kunsztowne wykończenia wnętrz, widok zapierający dech w piersiach - to niektóre cechy charakteryzujące apartamenty proponowane na wynajem przez NO.44, położone w unikalnym budynku w Stolicy, pod adresem Złota 44.
Dziewięć pięter z 72-ma niepowtarzalnymi apartamentami w budynku umiejscowionym w tętniącym życiem sercu Warszawy. Każdy z nich o innym kształcie, zaprojektowany i urządzony w indywidualny sposób,  posiadający niebywały widoki na panoramę Warszawy, dzięki ich umiejscowieniu na piętrach od 11-tego do 19-tego.

Marka NO. 44 to nowoczesne wnętrza, ergonomiczna przestrzeń, najlepszej klasy meble i sprzęty, finezyjny dobór szczegółów. A wszystko to w zróżnicowanej dostępnej powierzchni oferowanych apartamentów – od 57 m2 do 218 m2. Cena za ich wynajem jest dostępna już od 8,900 PLN/miesięcznie.

Każdy z apartamentów urządzony jest w indywidualnym stylu. Istnieje również możliwość wynajmu apartamentu nieumeblowanego, aby zaprojektować go według własnych preferencji. Ponadto, dzięki zastosowanemu w nich systemu HMS (Home Management System), można sterować wieloma dostępnymi funkcjami, między innymi, temperaturą, uchylnymi panelami okiennymi, czy też roletami wewnętrznymi. Sterowanie nimi możliwym jest również poprzez urządzenia mobilne. Wideofon, dostępny w każdym apartamencie, umożliwia bezpośredni kontakt z conciergem.


Przyjrzyjmy się stylowym, wybranym, apartamentom


APARTAMENT NR 164:

Przestronny apartament, z pięknym widokiem z 16-tego piętra na panoramę całej Warszawy. Wnętrze wykończone przy użyciu szlachetnych materiałów, na które składa się duży salon, 2 przestronne sypialnie, 2 łazienki, kuchnia oraz garderoba i pralnia, urządzone w harmonijnym i delikatnym kolorystycznie stylu, stwarzają poczucie ładu i dają poczucie równowagi.

Powierzchnia mieszkania: 132,70 m²
Koszt brutto: 17 200 PLN / miesięcznie
Piętro: 16
Widok: Rondo ONZ / Wola
Adres: ul. Złota 44, Warszawa


APARTAMENT NR 167:

Eleganckie wnętrze, łączące w sobie nowoczesny styl z harmonią wnętrz, uzyskaną dzięki delikatnej, beżowo- biało- szarej kolorystyce. Na 80-metrowej powierzchni znajduje się z salon z subtelnie wydzieloną częścią sypialnianą, nowoczesna kuchnia, przestronny hol i łazienka. Aranżacja ta daje przestrzeń do odpoczynku i odnalezienia ukojenia.

Powierzchnia mieszkania: 80 m²
Koszt brutto: 9500 PLN / miesięcznie
Piętro: 16
Widok: strona północna
Adres: ul. Złota 44, WarszawaAPARTAMENT NR 113:

Funkcjonalna przestrzeń zaaranżowana w soczystej i energetyzującej kolorystyce, zaprojektowana przez Alinę Badora, cenioną Architekt wnętrz. Na apartament ten składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Światło i cień, uzyskane dzięki efektownym, panoramicznym przestrzeniom na 11- tym piętrze budynku, dają temu miejscu unikatowy charakter.

Powierzchnia mieszkania: 61,50 m2
Koszt brutto: 8900 PLN / miesięcznie
Piętro: 11
Widok: Wola
Adres: ul. Złota 44, Warszawa


APARTAMENT NR 145:

Awangardowy apartament o powierzchni ponad 155 m2, z widokiem z 14-tego piętra wprost na Pałac Kultury i Nauki. Składa się na niego przestronny salon, połączony z kuchnią, 2 komfortowe sypialnie, 2 łazienki oraz garderoba. Zaprojektowany również przez Alinę Badora, w nowoczesnym stylu, cechującym się mocnymi i nasyconymi kolorami, meblami z mocno zarysowaną bryłą, a także wieloma śmiałymi akcentami.Powierzchnia mieszkania: 155,80 m2
Koszt brutto: 18200 PLN / miesięcznie
Piętro: 14
Widok: Pałac Kultury
Adres: ul. Złota 44, Warszawa


Są to tylko 4 wybrane propozycje, z 72 luksusowych apartamentów, które ma w ofercie NO. 44. Więcej można zobaczyć na stronie: https://www.no44.pl


Możliwość korzystania z części wspólnych 

Każdy mieszkaniec apartamentu proponowanego przez NO.44, położonego w prestiżowym budynku pod adresem Złota 44, ma możliwość korzystania z ekskluzywnego piętra rekreacyjnego, o powierzchni 1800 m2.  Znajduje się tam, między innymi, 25-metrowy basen, sauna fińska, łaźnia parowa, siłownia, gabinety masażu, jacuzzi na tarasie, przestrzeń klubowa, a także prywatna sala kinowa, wyposażona również w symulator do gry w golfa.


O NO. 44 Luxury Rental:  Firma zajmująca się wynajmem na dłuższy czas (co najmniej pół roku) apartamentów w najwyższym wieżowcu mieszkalnym w Polsce. Więcej na stronie https://www.no44.pl
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
59414
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-02-06 17:00
miejsce
Filharmonia Łódzka, Łódź,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 17:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-08 20:30
miejsce
Teatr Muzyczny, Łódź, ul. Północna...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-11 19:00
miejsce
Klub Scenografia, Łódź, ul....
wstęp biletowany