Dzień Dziecka dla Majeczki

fot. KPP łódzkiego wschodniego
Walka z chorobą 4-letniej Majeczki nadal trwa. 6 czerwca 2021 roku w restauracji ,,Rybakówka" w Żerominie przy ulicy Tuszyńskiej 17 odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka, podczas którego będą zbierane środki dla chorej dziewczynki. Nie zabraknie policyjnych akcentów, a na najmłodszych będzie czekał Komisarz Błysk.
REKLAMA

Maja Kukulska była szczęśliwą i zdrową 4-latką mieszkającą w miejscowości Regny koło Koluszek. Maja rzadko chorowała. Zawsze była uśmiechnięta. Podczas zabawy rodzice Mai zauważyli spore uwypuklenie na brzuszku córki. Wstępna diagnoza była przerażająca: 11-centymetrowy Guz Wilmsa wychodzący z lewej nerki. Ciężko uwierzyć, że u tak małej istotki mógł urosnąć taki duży guz. Od momentu postawienia diagnozy zaczęła się walka o życie 4-latki, która trwa do dnia dzisiejszego. Przed Mają 8-miesięczne leczenie chemioterapią i radioterapią. Cała rodzina wraz z Majeczką muszą mieć teraz dużo siły. Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na leki, niezbędne i kosztowne suplementy diety, dojazdy jak i pobyty w szpitalu i na rehabilitację dla Mai. Wszyscy wierzymy że jeszcze chwilka i Majeczka wróci do zdrowia. Prosimy wszystkich o przyłączenie się do tej nierównej walki. Pomóżmy jej wpłacając chociaż symboliczną kwotę, aby Maja i jej rodzice nie musieli się martwić o to, czy będą mieli za co wykupić leki i niezbędne suplementy.

W walkę o zdrowie Majeczki aktywnie włączyli się policjanci i pracownicy komendy powiatowej w Koluszkach. Nie tylko zbierali środki na leczenie dziewczynki, ale we wszelki możliwy sposób wspierają działania mogące poprawić jej sytuację. Stąd również obecność funkcjonariuszy policji oraz ich maskotki na pikniku w "Rybakówce". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej wesołej imprezie i przekazywania wszelkiej pomocy chorej dziewczynce.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
łódzkie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Łodzi

kiedy
2021-08-29 16:00
miejsce
Kościół polskokatolicki pw....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-04 20:00
miejsce
Klub Wytwórnia, Łódź, ul. Łąkowa 29
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 16:30
miejsce
Kościół polskokatolicki pw....
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-14 19:00
miejsce
ArtKombinat Scena Monopolis, Łódź,...
wstęp biletowany